OBRAZEM: V Holešově hledali nové talenty

8. března 2012 v 8:52 | RadekR
Holešovský talent
Holešovský talent Autor: DENÍK/Lucie Ságnerová
04.03.2012 07:28
Holešov - Druhý ročník Holešovského talentu, ve kterém mladí umělci předvádí své nadání, se konal v pátek večer v holešovském Středisku volného času TYMY.

"V porotě je celkem sedm osobností. Namátkou třeba semifinalisté Talentmanie Vojta Kříž a Veronika Knoflíčková," vysvětlila ředitelka Tymy centra Jarmila Vaclachová. Dodala, že do pátečního finálového kola se probojovalo celkem dvanáct soutěžních čísel z původních dvaceti. První místo a zároveň i Cenu diváků získala nadějná holešovská houslistka Natálie Garguláková.
Za ní se umístila taneční skupina Sundance, fungující při Tymy centru a na třetím místě skončilo taneční duo David Baďura a Monika Bsonková z Tanečního klubu Gradace Kroměříž. Další cenu diváků získaly mažoretky Lentilky z Holešova a byly uděleny i dvě ceny poroty - Jiřímu Loučkovi za hru na klarinet a kouzelníku Radku Šimčíkovi. Přestávku svým vystoupením na bicí zpestřil například loňský vítěz Jan Nezval.
zdroj:kromerisky-denik.cz

Galérie v C.č.Galerie: Holešovský talent


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Písně ve videích,které se zde náchází, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně k vzdělávacím účelům.