Nová věcička do sbírky + informace

15. února 2012 v 13:06 | RadekR |  Informace pro vás
Tak a je to!!!!Dnes večer mi dojde nová luxusní věcička,kterou budu používat na svých vystoupeních poměrně často,tedy aspon do té doby,než mě to začne nudit!!!
Jsou to tři JUMBO KARTY,které umí předvádět neuvěřitelné šílenosti.Jsem zvědavý,jak mi to půjde a jak to ovládnu.
Ale víc vám k tomu neřeknu,příjdte se na vlastní oči na tuhle zajímavost podívat.(SEZNAM VYSTOUPENÍ

Další věc,co jsem vám chtěl říct,že taky dnes mi přišel dopis od SVČ TYMY..a potřeboval bych od vás poradit nějaký super název mého kouzelnického vystoupení,které budu předvádět v GALAVEČERU HOLEŠOVSKÝ TALENT!!
Nejlepší nápad získá možnost stát se členem VIP fanoušku RADEKRA a bude mu jako prvnímu poskytnuto heslo na stránky speciálně určené právě pro VIP fanoušky,na kterých nalezne spousty nezvěřejněních informací!!!!

A nakonec vám chci ještě oznámit,že se mi včera podařilo získat kvalitní foták!!!A hned jsem ho využil...byly nafoceny nové fotky a dokonce i natočeny nová videa v lepší kvalitě!!!!
Tyto fotky byly foceny ve směsi s názvem HOLEŠOVSKÝ TALENT + KARETNÍ MANIPULACE a budou asi pod tímto nebo podobným názvem zveřejněny!!!!
Ještě si fotkama a videjkama trochu pohrávám a během tohoto víkendu nebo jarních prázdnin je na 100% zveřejním!!!!
Ostatně jednu už upravenou a zveřejněnou fotku naleznete na Facebooku!!!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Písně ve videích,které se zde náchází, jsou chráněny autorskými právy jejich vlastníků a slouží výhradně k vzdělávacím účelům.